Data Media Mobil Satış Programı sahada satış yapan tüm işletmeler için dizayn edilmiş backoffice ve el terminali programlarından oluşan bir otomasyondur.

Data Media Ticari, Aves Ticari, Aves Kooperatif programlarıyla entegre çalışan otomasyonumuz ayrıca Netsis, Logo, Vega, Mikro, Eta, Derece ve Netsim programlarının çeşitli versiyonlarıyla entegre çalışabilmektedir.

Backoffice programı yardımıyla el terminaline yüklenen cari, stok,fiyat  ve son bakiye bilgileri ile sahada satışa çıkan plasiyerler route dönüşünde aynı backoffice programı yardımıyla tüm verileri eksiksiz şekilde programlarına işlerler. Bu sayede hızlı bir şekilde ofisdeki yazılımlarıyla entegre olurlar.

El terminali üzerindeki yazılımımız Windows CE, Windows Mobile (tüm versiyonlar) uyumlu tüm el terminalleriyle ve cep telefonlarıyla çalışır. Her türlü bluetoth seri yada paralel çalışabilen yazıcılarla ve tüm araç tipi yazıcılarla çalışır.

 

Tavuk, et, kuruyemiş vb toptan ve perakende satıcıların KG ve Gram bilgileri içeren barkodlarını otomatik olarak okur ve miktar hanesine yerleştirebilir. Satış anında iskonto yapma ve fiyat değişikliği yapma şansı verir. Güçlü raporlama seçenekleriyle anında satış raporu vb tüm raporları verebilir.

Kimler Kullanıyor; Gıda Sektörü, İçecek (meşrubat sektörü),  Tütün Ürünleri satıcıları,  İtriyatcılar, Cep Telefonu ve Bilgisayar Malzemecileri, Lastik ve Akü satıcıları, Çiçekciler, Kuruyemişciler, Yoğurt, ayran, peynir satışı yapan firmalar, Sucuk ve işlenmiş et ürünleri satıcıları, Pasta ve Catering Firmaları, Seyyar Satıcılar, Pazarcılar vb.