Data Media Bilgi İşlem Merkezi olarak 1999 yılından bu yana kurumsal ve bireysel web siteleri tasarlamaktayız. Gerek yurt içinde  gerek yurtdışında bu konuda dinamik ve statik tasarım referanslarımız bulunmaktadır. Bir şirketi tanıtmanın yurtiçi ve yurtdışında müşteri portföyünü artırmak için profesyonel bir siteye  sahip olmak en önemli araçtır. Bu bağlamda profesyonel ekibimizle CMS,  ASP, PHP,  B2B, B2C, E-ticaret konularında size hizmet vermekten gurur duyarız.

Yeni Türk Ticaret Kanuna göre şirketlerin web sitesi bulundurması artık kanunlaştı.  Bu konuda size Antalya, Burdur, Isparta, Denizli, İzmir bölgesinde ekibimizle direk olarak randevulaşıp yüz yüze görüşebilir siteyi projelendirip en uygun hosting, domain tercihleriyle .com, .com.tr, .co, .eu, .org.tr, .gen.tr vb. tüm alan adlarıyla anında hizmet yayınınıza başlıyabiliriz. %99.8 uptime (devamlı aktif olarak çalışabilme oranı) oranına sahip Türkiye’nin en büyük hosting ve datacenterıyla çalışan şirketimiz müşteri memnuniyetini birinci sırada misyon edinmiştir.

Şirketimiz ayrıca profesyonel olarak kurumsal hostinginizi işyerinizdeki serverınıza kurma, devreye alma, güvenlik vb. konularda destek vermektedir.