asTOURS PRO, turizm ve servis taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde barındıran turizm taşımacılık firmaları için hazırlanmıştır.  Bu sektördeki firmaların tüm ihtiyaçlarına cevap verecektir. Personel ve okul taşımacılığı yapan firmalarla, turizm taşımacılığı yapan firmaların istekleri doğrultusunda geliştirilmiştir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri asTOURS PRO otomasyonuna aktaran AVESSOFT sektörün büyük bir problem haline gelen yazılım ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak ve turizm taşımacılık sektörüne program üreten yazılım şirketleri arasındaki liderliğini sürdürecektir.

FİRMA (FABRİKA, SEYAHAT ACENTESİ VB.) TAKİBİ

Firmaya yapılan servis ve turizm işlerini kolayca işleyebilir ve takip edebilirsiniz. İşlenen servis ve turizm işleri için aylık veya istenilen tarih aralığında ekstre alabilir, müşterilerinize kesin ve net sonuçlar sunabilirsiniz. Servis ve turizm faturalarınızı bir kaç tuşa basarak kolayca hazırlayabilirsiniz.

 • Firma Bakiye bölümünden istenilen tarih aralığında, müşterilerinizin bakiye, servis, tur, transfer, cari hareket bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 • Firma Servis Ekstresi alarak seçilen tarih aralığında müşteriye yapılan servislerin bilgilerini gün gün görebilirsiniz. Toplam kaç tek servis yaptığınızı ve fiyatlarını görebilirsiniz.
 • Firma Servis Ekstresini yazıcıdan tek bir A4 kağıda sığacak şekilde yazdırabilirsiniz.
 • Firma Turizm Listesi alarak, müşterilerinize yaptığınız tur ve transfer işlerinin dökümünü elde edebilirsiniz.
 • Firma Turizm Listesinin yazıcı çıktısını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz alanları ekleyip, çıkartmak sizin elinizde.

ARAÇ (ŞİRKET, KİRALIK, JOKER) TAKİBİ

Şirket araçlarının, kiralık veya joker olarak kullanılan araçların; servis, turizm, mazot, aksama, kira ve diğer işlemlerini kayıt altına alabilirsiniz.İstenilen zamanda araç hesaplarına ulaşabilir, servis-turizm ve mazot ekstrelerini alabilirsiniz. Araç Voucher Sistemi ile aracın yaktığı mazot miktarını ve gidilen km. verilerini karşılaştırıp araçlarınızdaki yüksek mazot kullanımı kontrol edebilirsiniz.

AVS – ARAÇ VOUCHER SİSTEMİ

Araç Voucher Sistemi ile araçlarınızın yaptığı turizm işlerine bağlantılı olarak araç seyir defteri oluşturabilirsiniz. Böylece araçlarınızın km. verilerini oluşturabilir, kullandığı mazot miktarıyla karşılaştırma yapabilirsiniz.

TURİZM OPERASYON (TUR / TRANSFER)

Firmalara yapılan turizm işlerini (Tur / Transfer) günlük kayıt edebilir ve operasyon listesi alabilirsiniz. Firmalara veya araçlara farklı fiyat uygulaması yapabilirsiniz. Firmalara özel fiyat listesi oluşturabilirsiniz. Genel Turizm fiyat listesinden firmalara farklı iskontolar uygulayabilirsiniz. asTOURS PRO turizm işlerinizin fiyatlandırılmasında size farklı farklı olanaklar sunmaktadır. İskonto ve fiyat listeleri oluşturulduktan sonra tüm fiyat ayarlamalarını asTOURS sizin için yapar. TL, Euro ve USD olarak, kişi başı veya iş olarak fiyat tanımlaması yapabilirsiniz. Kişi başı fiyatlandırmalarda yetişkin ve çocuk ayrımı yapabilirsiniz.

SERVİS TAKİBİ

asTOURS PRO personel, okul vb. servislerinizi kolayca kayıt altına almanızı sağlar. Servislerinizi günlük veya aylık olarak işleyebilir; normal, vardiya, mesai ve ekstra olarak gruplandırabilirsiniz.Ayrıca SERVİS AKTAR ve STANDART TABLO fonksiyonları size hızlı ve kolay servis işleme imkanı sağlar. Fiyat ayarlamalarını istenilen tarih aralığında ücrete göre, yüzdeye göre ve mazot artışına göre otomatik olarak yapabilirsiniz.

MAZOT VE TANKER TAKİBİ

Turizm taşımacılık firmaları için büyük bir sorun olan mazot ve tanker takibini asTOURS PRO ile kayıt altına alabilir, mazot açıklarını ortadan kaldırabilirsiniz.

AKARYAKIT İSTASYONU TAKİBİ

Çalıştığınız akaryakıt istasyonlarını ve bu istasyonlarda kullandığınız mazot fişlerini kolayca takip edebilirsiniz. İstasyonlara ait mazot fişi raporlarını alabilir ve aradaki anlaşmazlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. asTOURS PRO sizin için kolay ve anlaşılır akaryakıt istasyonu ve mazot fişi raporları oluşturabilir.

FATURA

Yaptığınız işlerin faturalandırılmasında asTOURS PRO size büyük kolaylıklar sağlar.

 • Servis Faturası

İşlediğiniz servislerin faturasını; sadece faturalandırılacak tarih aralığını seçip, fatura hazırla butonuna basarak iki adımda hazırlayabilirsiniz. Faturaları tek satırda veya servis detaylarına göre çoklu satırlarda hazırlayabilirsiniz. asTOURS PRO faturalandırılan servisleri oto kontrol için kilitler. Faturalandırılan işlemler üzerinde düzeltme ve silme işlemleri yapılamaz. Ancak ilgili servislerin faturası iptal edilirse tekrar servisler üzerinde işlem yapılabilir.

 • Turizm Faturası
 • Yapılan turizm işlerinin (tur-transfer), operasyon bölümünden işlenmesi turizm faturası hazırlamak için yeterlidir. Siz sadece faturalandırılacak tarih aralığını seçip, fatura hazırla butonuna basarak faturanızı hazırlayabilirsiniz. asTOURS PRO turizm faturası kesilen işleri oto kontrol için kilitleyecektir. İşlerin üzerinde faturalandırıldıktan sonra düzeltme ve silme işlemleri yapılamaz. Ancak ilgili işlerin faturası iptal edilirse tekrar üzerlerinde işlem yapılabilir.
  • Akaryakıt Faturası

  Şirket bünyesindeki tankerden araçlara verilen akaryakıtlar, araçlara fatura ediliyorsa asTOURS PRO  sizin için bu işlemi çok kolaylaştıracaktır. Sizin tek yapmanız gereken aracı ve tarih aralığını seçmek. Gerisini asTOURS PRO sizin için yapar.

  BANKA

  asTOURS PRO ile banka hesaplarınızı kayıt edin, yaptığınız işlemleri kontrol edin ve her an bankadaki portföyünüzü takip edin.

  CARİ HESAP

  Şirketinizler çalışan tüm cari hesapları (tamirci, muhtelif vb.) kayıt edebilir ve cari hareketlerini takip edebilirsiniz. asTOURS PRO sizin için tüm ön muhasebe işlemlerini bünyesinde barındırır.

  PERSONEL

  Şirketinizde çalışan personelin maaş, sigorta primi vb. işlemlerini kayıt altına alabilir, verilen avans ve ödemeleri kontrol edebilirsiniz.

  KASA

  asTOURS PRO ile şirketinizin kasasını ve kasa işlemlerini kayıt altına alın. Tahsilat ve ödemelerinizi kolayca yapın.

  ÇEK/SENET

  Çek ve senetlerinizi asTOURS PRO’a kayıt edin. asTOURS PRO vadesi gelmeden 15 gün önce sizi uyarmaya başlasın.

  GELİR/GİDER

  Şirketinizin turizm ve servis gelirleri dışındaki gelirlerini (kira vb.) kayıt altına alabilir ve kontrol edebilirsiniz. Şirketinizin giderlerini (elektrik, su, telefon vb.) kayıt edebilir,ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz.

  GENEL ÖZELLİKLER

  • asTOURS PRO kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Çok kısa zamanda programa adapte olabilirsiniz.
  • Gelişmiş raporlama özelliklerine sahiptir.
  • Client / Server bir uygulama olduğundan çok kullanıcılı sistemlerde performasından ödün vermeden çalışır.
  • asTOURS PRO’da tüm rapor ve yazıcı çıktılarını kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda düzenleyebilir.
  • Kurulumu ve bakımı çok basittir.

  asTOURS PRO güvenliğine verdiği önemle verilerinizi en iyi şekilde saklar.

 • DEMO İçin Arayınız