Positive SSL

FORGOT YOUR DETAILS?

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Data Media Bilgi İşlem Merkezi olarak 1999 yılından bu yana kurumsal ve bireysel web siteleri tasarlamaktayız. Gerek yurt içinde  gerek yurtdışında bu konuda dinamik ve statik tasarım referanslarımız bulunmaktadır. Bir şirketi tanıtmanın yurtiçi ve yurtdışında müşteri protföyünü artırmak için profesyonel bir siteye  sahip olmak en önemli araçtır. Bu bağlamda profesyonel ekibimzle CMS,  ASP, PHP,  B2B, B2C, E-ticaret konularında size hizmet vermekten gurur duyarız.
[rev_slider Web]

 

 

Yeni Türk Ticaret Kanuna göre şirketlerin web sitesi bulundurması artık kanunlaştı.  Bu konuda size Antalya, Burdur, Isparta, Denizli, İzmir bölgesinde ekibimizle direk olarak randevulaşıp yüz yüze görüşebilir siteyi projelendirip en uygun hosting, domain tercihleriyle .com, .com.tr, .co, .eu, .org.tr, .gen.tr vb. tüm alan adlarıyla anında hizmet yayınınıza başlıyabiliriz. %99.8 uptime (devamlı aktif olarak çalışabilme oranı) oranına sahip Türkiyenin en büyük hosting ve datacenterıyla çalışan şirketimiz müşteri memnuniyetini birinci sırada misyon edinmiştir.

com.tr Alan Adı Başvurusu için Tıklayınız

Odtü Tr Alan Adı Hizmeti

1999 yılından bu yana ODTÜ' nün bünyesinde olan Nic.tr Alan Adı Tahsis Hizmetlerini Sürdürmekteyiz.
Yer Sağlayıcı İletişim Bilgilerimiz

Yer Sağlayıcı Belgemiz

Data Media olarak bilgi Teknolojileri Kurumu ve Telekominikasyon İletişim Başkanlığınca verilen Yer sağlayıcı belgesine kanun çıktığı günden beri sahiptir.
Güvenli Siteler

Güvenli Alışveriş E-Ticaret

E-Ticaret Siteleri, SSL güvenlik sertifikaları ve Sanal Pos entegrasyonları işlemlerinizde sizlerleyiz.
Responsive CMS ye Geçin

CMS İçerik Yönetim Sistemi

CMS içerik Yönetim Sistemiyle artık web sitelerinizi istediğiniz gibi güncelleyip dinamik hale getirebileceksiniz. Biz tasarlayalım siz geliştirin
TOP