Positive SSL

FORGOT YOUR DETAILS?

Olivetti Data Media Çözüm Ortaklığı

by / Çarşamba, 09 Mart 2016 / Published in Haberler

Data-Media-Ticari-Kolay-Erisim-Ekrani-kiosk

Data Media olarak Olivetti Türkiye Panoroma  Bilişim ile çözüm ortaklığına başladık. Olivetti Yeni Nesil Yazar Kasaları ile Ticari yazılımlarımızı entegre hale geterimek için gerekli çalışmaları başlattık. Gelir İdaresi Başkanlığının Gmp3 protokolü ile Data Media Ticari yazılımları ile öncelikle olarak Verifone Olivetti Mx915 cihazıyla entegrasyona başladık.

Kısaca Olivetti;

olivetti-yeni-nesil-yazarkasalar

Olivetti, güvenli ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin her yanındaki müşterilerine sunmaktadır. Portföyünde mükelleflerin gereksinim ve ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 3 farklı segmentte cihaz geliştiren ve tüm resmi onaylarını tamamlayarak müşterilerinin beğenisine sunmaktan büyük gurur duymaktadır;

Olivetti PBT900 masaüstü yeni nesil yazarkasa (Kablolu EFTPOS bağlantı özelliği)
Olivetti Verifone MX915 masaüstü POS özellikli yeni nesil yazarkasa (Yazarkasa ve POS tek cihazda)
Olivetti PBT990 PC tabanlı masaüstü yeni nesil yazarkasa (Windows işletim sistemi)

En iyiler güçlerini birleştirdi: OLIVETTI Verifone MX 915 ECR

verifone-olivetti-yeni-nesil-yazarkasa-datamedia

OLIVETTI Verifone MX 915 ECR yeni nesil yazarkasası resmi onaylarını tamamlayarak esnafın beğenisine sunuldu. Dünya genelinde 25 milyon noktada ödeme sistemleri alanında tecrübesiyle sektör lideri Verifone, Türkiye pazarındaki 40 yıllık yazarkasa deneyimi, güvenilir ve tercih edilen markası Olivetti ile güçlerini birleştirerek TEK bir cihaz ile esnafın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeni nesil yazarkasasını piyasaya sürdü.

Ergonomik ve kullanıcı dostu OLIVETTI Verifone MX 915 ECR, yenilikçi tasarımı ile elektronik yazarkasa POS fonksiyonuna sahip masaüstü yeni nesil yazarkasasını esnafla buluşturuyor. Mevcut bankaların uygulamalarına uyumlu bir şekilde çalışabilecek olan OLIVETTI Verifone MX915 ECR, mükelleflerin tüm işlemlerini güvenli bir şekilde ve mevzuata uygun gerçekleştirmelerini sağlıyor. Yeni nesil işletme sistemleri platformu üzerinde çalışan OLIVETTI Verifone MX915 ECR, 4,3 inç dokunmatik ekranı, güçlü işlemcisi ve yüksek performansa sahip yazıcısı ile esnafın işini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. EFT POS özellikli masaüstü yazarkasa, kullanım kolaylığı, temassız işlem özelliği (NFC) ve şık tasarımı ile tüm ödeme türlerini de destekliyor.

Öne Çıkan özellikler:
• Renkli, dokunmatik, dayanıklı 4,3 inç ekran
• Yazarkasa ve POS özelliği
• Çoklu Banka uygulamalarına (Ortak POS) uyumlu (18 Banka)
• Temassız ödeme özelliği
• Her iki taraftan 180 derece döner stant (Opsiyonel)
• PINPAD, Temassız/ Manyetik/ Çip Okuyucu (Opsiyonel)
• Ortak bankacılık uygulamalarına uygun altyapı
• Çevirmeli Ağ/ Ethernet,
• Seri Port (RS-232) , USB Port, RJ- 45 bağlantı özellikleri
• Sektörel yazılım çözümlerine uyumlu platform

T.C. Maliye Bakanlığı Gelirler İdaresi Başkanlığı’ndan ONAYLI!

 

TOP